Партнери

Західноукраїнський Кластер Індустрії Моди успішно співпрацює з низкою організацій як регіонального, так і міжнародного рівня. Завдяки ефективній взаємодії, підтримці, обміну досвідом, активній просвітницькій роботі ми не лише знаходимо взаємні «точки дотику», але й спільно досягаємо поставлених цілей, реалізовуємо цікаві проекти, розвиваємо нашу галузь.

Клуб Ділових Людей

"Клуб Ділових Людей" - це бізнес-клуб, який об’єднав сотні керівників та власників малого, середнього та великого підприємництва з надійною діловою репутацією, заради розвитку бізнес-середовища в Україні.

Клуб не лише надає практичні консультації, організовує тренінги, проводить навчальні вебінари, але й залучає українських та європейських бізнес-партнерів до співфінансування найбільш амбітних проектів своїх учасників.

Львівська Бізнес Школа (LvBS)

LvBS — школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту. Ціль LvBS сприяти розвитку візіонерів, які проактивно будуватимуть українське бізнес-середовище.

Належність до Спільноти LvBS передусім відкриває можливість постійного розвитку особистостей — представників компанії. Такий формат покликаний створити сприятливе середовище для спілкування та обміну досвідом представників бізнесу (міжнародних, національних, локальних компаній), влади та недержавних організацій.

Львівський Промисловий Хаб

Львівський Промисловий Хаб - це об’єднання, яке покликане скоординувати та підвищити взаємодію між промисловістю, закладами професійно-технічної освіти та науковими установами. В межах Хабу створено галузеві кластери, відбувається об’єднання промислових підприємств, переформатування підходів до професійно-технічного навчання на засадах дуальної освіти.

Одним із напрямків роботи є формування так званої "Інвестиційної платформи": бази даних об’єктів незавершеного виробництва, готових майнових комплексів, земельних ділянок, привабливих для місцевих інвесторів.

TOP
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю

Pin It on Pinterest