Західноукраїнський Кластер Індустрії Моди став учасником проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малого та середнього бізнесу»

За результатами проведеного конкурсу, Західноукраїнський Кластер Індустрії Моди став учасником проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малого та середнього бізнесу».

Цей проєкт реалізовуватиметься в межах Програми розвитку ООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Його мета – прискорення розвитку малого та середнього підприємництва в Україні шляхом надання цільової міжнародної технічної допомоги, фахового навчання, інформативного супроводу.

Про проєкт «Зміцнення бізнес-об’єднань малого та середнього бізнесу» в Україні стало відомо у 2015 році. Для реалізації першої фази на загальнонаціональному конкурсі було обрано сім бізнес-об’єднань. Їхня співпраця з міжнародним оргкомітетом тривала аж до 2018 року та стала чудовим каталізатором для розвитку компаній, що брали в ній участь. Численні навчання та тренінги, обмін досвідом, участь в міжнародних програмах розвитку, а також налагоджена комунікація з ЄБРР, ПРООН в Україні, Офісом з просування експорту при МЕРТ України – успішна реалізація першої фази проєкту стала поштовхом для залучення нових учасників та формування чіткої програми дій на наступні чотири роки.

Реалізація другої фази запланована на 2020-2023 роки. Для участі в ній було обрано 20 партнерських бізнес-об’єднань, зокрема:

 1. Асоціація виробників молока, Умань
 2. Асоціація підприємств промислової автоматизації України, Київ
 3. Громадська організація "Взаємодія-Плюс", Краматорськ
 4. Громадська організація "Клуб ділових жінок МЛТ", Мелітополь
 5. Громадська організація «Українська Платформа «Жінки в Бізнесі», Вінниця
 6. Громадська спілка "Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю", Львів
 7. Громадська спілка "Карпатський смак", Львів
 8. Громадська спілка "Органічна Україна", Київ
 9. Громадська спілка "Полтавська асоціація бізнесу", Полтава
 10. Громадська спілка Західноукраїнський кластер індустрії моди, Львів
 11. Запорізька торгово-промислова палата, Запоріжжя
 12. Івано-Франківська торгово-промислова палата, Івано-Франківськ
 13. Одеська регіональна торгово-промислова плата, Одеса
 14. Сумська торгово-промислова палата, Суми
 15. ТПП України, Київ
 16. Українська асоціація візуальної індустрії, Київ
 17. Українська асоціація підприємств легкої промисловості "Укрлегпром", Київ
 18. Українська дверна асоціація, Київ
 19. Харківська обласна громадська організація "Асоціація приватних роботодавців", Харків
 20. Харківська торгово-промислова палата, Харків

 

Долучившись до учасників першої, пілотної, фази проєкту, новообрані партнерські об’єднання мають сформувати так звану «групу агентів змін», метою яких буде зміцнення ролі бізнес-об’єднань в Україні. І ролі не номінальної, а реальної. Йдеться не лише про організаційну та фінансову стабільність, а й про побудову публічного двостороннього діалогу між державним та приватним сектором, участь у формуванні державної політики в галузі розвитку малого та середнього бізнесу, надання учасникам об’єднання усесторонньої підтримки з доступом до найбільш актуальних та затребуваних послуг – фахових бізнес-консультацій, навчання, участі у вітчизняних та міжнародних інвестиційних проєктах.

TOP
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю

Pin It on Pinterest