Новини

Західноукраїнський Кластер Індустрії Моди став учасником проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малого та середнього бізнесу»

 

Цей проєкт реалізовуватиметься в межах Програми розвитку ООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Pure London - 2020

9-11 лютого 2020 року учасники кластеру презентували свої бренди на найбільшій світовій виставці дизайнерського одягу в Лондоні #Pure London.
Pure London - це справжнє свято моди, яке відбувається двічі на рік в столиці Об'єднаного Королівства. В рамках цієї події на одному майданику зустрічаються понад 1000 брендів, що представляють жіночий,чоловічий, дитячий одяг, взуття та аксесуари з усього світу.

Kyiv Fashion 2020

5-9 лютого наші учасники стартували виставковий марафон на головному виставковому майданчику країни Kyiv Fashion 2020.

Kyiv Fashion вважається головною b2b подією модної індустрії України. Вже 20 років виставка є основним місцем зустрічі представників світу моди, де відкриваються актуальні тенденції фешн-індустрії та визначаються ключові напрямки розвитку галузі.

Бізнес-сніданок "Алгоритм запуску колекції"

30 жовтня 2019. Сьогодні відбувся бізнес-сніданок на тему «Алгоритм створення колекції із Оленою Гусєвою». Наразі перший. Але точно не останній.

TOP
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю

Pin It on Pinterest