Pure London - 2020

9-11 лютого 2020 року учасники кластеру презентували свої бренди на найбільшій світовій виставці дизайнерського одягу в Лондоні #Pure London.

Pure London - це справжнє свято моди, яке відбувається двічі на рік в столиці Об'єднаного Королівства. В рамках цієї події на одному майданику зустрічаються понад 1000 брендів, що представляють жіночий,чоловічий, дитячий одяг, взуття та аксесуари з усього світу.

Це глобальна подія, що об’єднує фешн індустрію, встановлює тренди та демонструє безліч креативних ідей. Заводити нові ділові контакти та налагоджувати співпрацю з міжнародними партнерами дизайнерам надала можливість програма "Підтримка кластерних ініціатив у текстильній галузі", що фінансується у рамках ініціативи ЄС #EU4Business та підтримується ЄБРР. Партнер проекту Клуб Ділових Людей Україна.

У цьогорічній виставці участь взяли 4 дизайнерські бренди: Gusseva KIDS, Will Be, JEISONI, Chereshnivska. В рамках участі у виставці вони отримали маркетингову підтримку та допомогу в організації B2B зустрічей, а також відвідали виставки Pure Origin та Scoop.

Основним запитанням баєрів було "А де знаходиться виробництво?" І ми з гордістю відповідали - виробництво в Україні!!

TOP
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю

Pin It on Pinterest