Про нас

Західноукраїнський Кластер Індустрії Моди – це громадська спілка, об’єднання однодумців: дизайнерів, підприємців та освітян, засноване у 2018 році. Кластер увійшов до складу Львівського Промислового Хабу, ставши одним із перших регіональних об’єднань місцевих підприємців.

Logo

Наші цілі

Забезпечити взаємодію освітніх закладів та виробничих підприємств, актуалізувати професію «кравця»

Створити комфортне середовище для розвитку малого та середнього бізнесу в галузі індустрії моди

Зміцнити та популяризувати бренд «Зроблено в Україні»

Наші пріоритети

Розвиток галузі

Cтавимо собі за ціль перетворити західний регіон України на ключового переробника власної та давальницької сировини.

Збільшення кількості робочих місць, нарощення виробничих потужностей, підвищення рівня оплати праці - усе це дозволить вивести місцеві підприємства на новий рівень, запобігти міграції кваліфікованої робочої сили, створити передумови для розвитку соціальної інфраструктури.

Освіта

Маємо на меті підвищити рівень фахової підготовки працівників у нашій галузі. У 2018 році було розпочато партнерську співпрацю провідних підприємств-роботодавців з закладами середньої спеціальної освіти за програмою “дуальної освіти”.

Успішно опановують професію “Кравця” усі охочі на базі Львівської інноваційної школи кравецької майстерності: випускники мають змогу працевлаштуватись на львівських підприємствах, або започаткувати власну справу. Менеджери компаній розширюють свої знання з маркетингу на профільних семінарах та круглих столах.

Інновації

Цікавимось прогресивними технологіями та намагаємось втілювати їх в життя. Одна із ключових цілей - зробити український продукт конкурентним. Задля цього ретельно вивчаємо досвід іноземних колег, розповідаємо про нього нашим учасникам, допомагаємо його впровадити.

Серед найбільш амбітних планів є відкриття вітчизняної сертифікаційної лабораторії світового зразка. Така сертифікація дозволить нашим товаровиробникам представляти свою продукцію на рівні з іноземними компаніями на ринках з особливо високими стандартами якості.

Міжнародна співпраця

Знайомимо світ з українським товаровиробником, допомагаємо вітчизняним компаніям вийти на міжнародні ринки. Кластер провадить активну діяльність з пошуку потенційних інвесторів та партнерів.

Участь у міжнародних виставках, розміщення профайлів українських компаній в популярних каталогах фешн-виробників, подання запитів на гранти - це лише незначна частина нашої роботи у цьому напрямку. Ви теж можете скористатись нашою підтримкою.

Наші переваги

  • Разом – ми сильніші. Ставши членом спільноти ви здобуваєте підтримку однодумців, долучаєтесь до спільних проектів, маєте змогу завести корисні знайомства. Кластер вже встиг зарекомендувати себе як надійного партнера в численних проектах регіональної та міжнародної співпраці. Розвиваючи наше об’єднання, ми сприяємо розвитку кожного з учасників.
  • Навчаємось нового. Тренінги та семінари, круглі столи, тематичні зустрічі – ми регулярно проводимо різноманітні едукаційні заходи, запрошуємо цікавих спікерів, ділимось досвідом та висуваємо нові ідеї. Усе, що вас вже давно цікавило: від основ digital-маркетингу до шляхів виходу на міжнародні ринки – долучайтесь і навчайтесь разом з нами!
  • Підвищуємо якість життя. Ми - за чесний бізнес, за якісний продукт та нові робочі місця. Кластер активно співпрацює з органами місцевої влади, іншими регіональними професійними об’єднаннями, міжнародними організаціями. Шукаємо інвесторів, беремо участь у програмах співфінансування, допомагаємо розвиватись.
TOP
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю

Pin It on Pinterest