Підтримуючи бренди
розвиваємо таланти

Про нас

Західноукраїнський кластер індустрії моди це об’єднання компаній, підприємців та людей, які прагнуть спільно розвивати індустрію моди та бути успішними.

Об’єднавчою силою для нас є спільні цінності учасників, які будують інноваційні, сильні бренди та з гордістю вказують – “Зроблено в Україні!”

Разом – ми сильніші. Ставши членом спільноти ви здобуваєте підтримку однодумців, долучаєтесь до спільних проектів, маєте змогу завести корисні знайомства.  Розвиваючи наше об’єднання, ми сприяємо розвитку кожного з учасників.

Маєте цікаві ідеї?

Учасниками Західноукраїнського Кластеру Індустрії Моди є провідні вітчизняні товарировиробники в галузі легкої промисловості, заклади вищої та середньої профільної освіти, а також талановиті дизайнери. Розмір підприємства, напрямок діяльності та досвід роботи у галузі не має особливого значення – двері Кластеру відчинені для всіх охочих. Ми будемо раді перейняти ваш досвід, та поділитися з вами власним.

Досягаємо кращих результатів, діючи спільно

Спільні виставки, навчальні семінари та тренінги, корисні знайомства та цікаві перспективи для вашого бізнесу. Давайте знайомитись та спільно втілювати свої ідеї в життя.