Про Кластер

Західноукраїнський Кластер Індустрії Моди – це громадська спілка, об’єднання однодумців: дизайнерів, підприємців та освітян, засноване у 2018 році. Кластер увійшов до складу Львівського Промислового Хабу, ставши одним із перших регіональних об’єднань місцевих підприємців.

Наші цілі

  • Забезпечити взаємодію освітніх закладів та виробничих підприємств, актуалізувати професію «кравця»
  • Створити комфортне середовище для розвитку малого та середнього бізнесу в галузі індустрії моди
  • Зміцнити та популяризувати бренд «Зроблено в Україні»

Наші пріоритети

Розвиток галузі

Cтавимо собі за ціль перетворити західний регіон України на ключового переробника власної та давальницької сировини. Збільшення кількості робочих місць, нарощення виробничих потужностей, підвищення рівня оплати праці – усе це дозволить вивести місцеві підприємства на новий рівень, запобігти міграції кваліфікованої робочої сили, створити передумови для розвитку соціальної інфраструктури.

Освіта

Маємо на меті підвищити рівень фахової підготовки працівників у нашій галузі. У 2018 році було розпочато партнерську співпрацю провідних підприємств-роботодавців з закладами середньої спеціальної освіти за програмою “дуальної освіти”. Успішно опановують професію “Кравця” усі охочі на базі Львівської інноваційної школи кравецької майстерності: випускники мають змогу працевлаштуватись на львівських підприємствах, або започаткувати власну справу. Менеджери компаній розширюють свої знання з маркетингу на профільних семінарах та круглих столах.

Інновації

Цікавимось прогресивними технологіями та намагаємось втілювати їх в життя. Одна із ключових цілей – зробити український продукт конкурентним. Задля цього ретельно вивчаємо досвід іноземних колег, розповідаємо про нього нашим учасникам, допомагаємо його впровадити. Серед найбільш амбітних планів є відкриття вітчизняної сертифікаційної лабораторії світового зразка. Така сертифікація дозволить нашим товаровиробникам представляти свою продукцію на рівні з іноземними компаніями на ринках з особливо високими стандартами якості.

Міжнародна співпраця

Знайомимо світ з українським товаровиробником, допомагаємо вітчизняним компаніям вийти на міжнародні ринки. Кластер провадить активну діяльність з пошуку потенційних інвесторів та партнерів. Участь у міжнародних виставках, розміщення профайлів українських компаній в популярних каталогах фешн-виробників, подання запитів на гранти – це лише незначна частина нашої роботи у цьому напрямку. Ви теж можете скористатись нашою підтримкою.

Наші переваги

Разом – ми сильніші. Ставши членом спільноти ви здобуваєте підтримку однодумців, долучаєтесь до спільних проектів, маєте змогу завести корисні знайомства. Кластер вже встиг зарекомендувати себе як надійного партнера в численних проектах регіональної та міжнародної співпраці. Розвиваючи наше об’єднання, ми сприяємо розвитку кожного з учасників.
Навчаємось нового. Тренінги та семінари, круглі столи, тематичні зустрічі – ми регулярно проводимо різноманітні едукаційні заходи, запрошуємо цікавих спікерів, ділимось досвідом та висуваємо нові ідеї. Усе, що вас вже давно цікавило: від основ digital-маркетингу до шляхів виходу на міжнародні ринки – долучайтесь і навчайтесь разом з нами!
Підвищуємо якість життя. Ми – за чесний бізнес, за якісний продукт та нові робочі місця. Кластер активно співпрацює з органами місцевої влади, іншими регіональними професійними об’єднаннями, міжнародними організаціями. Шукаємо інвесторів, беремо участь у програмах співфінансування, допомагаємо розвиватись.